تشویق آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی

تشویق: آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی تشکیل شورای راهبردی جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان

گت بلاگز سیاسی احتمال حضور شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری در همایش فصلی منزل احزاب

رییس منزل احزاب گفت: قرار است که شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری در همایش فصلی منزل احزاب حضور یابند که با هماهنگی وزارت کشور این مسئله در جلسه شورای مرکزی

احتمال حضور شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری در همایش فصلی منزل احزاب

قدرت علی حشمتیان مدیر منزل احزاب در گفتگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی گروه تحریریه سایت اظهار داشت: قرار بود که هفت اردیبهشت همایش فصلی منزل احزاب با محوریتانتخابات برگزار شود که برنامه ریزی هایی نیز در این زمینه صورت گرفت و دعوتنامه ها صادر شد و سخنرانان نیز قرار بود که از مسئولین دولتی باشند.
وی افزود: به علت عضویت بنده و 7 نفر از دبیران کل احزاب در انتخابات ریاست جمهوری جهت جلوگیری از شبهاتی تحت عنوان تبلیغات از تریبون منزل احزاب، طبق نظر نهایی هیات رییسه قرار بر آن شد که همایش بعد از احراز صلاحیت ها برگزار شود.
حشمتیان تصریح کرد:قرار است که شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری در همایش فصلی منزل احزاب حضور یابند که با هماهنگی وزارت کشور این مسئله در جلسه شورای مرکزی مطرح می شود و بعد از رای گیری تاریخ بعدی همایش به اطلاع رسانه ها خواهد رسید.

عبارات مهم : همایش

رییس منزل احزاب خاطر ارزش کرد: قرار است که شش کاندیدایی که صلاحیت آنان احراز گردیده است در همایش منزل احزاب حضور یابند و چنان چه کاندیداها به علت مسافرت های تبلیغاتی در پایتخت کشور عزیزمان ایران نبودند رؤسای انتخاباتی آنان در این همایش حضور می یابند .
حشمتیان افزود: وزیر کشور، رییس ستاد انتخابات در این همایش فصلی صحبت خواهند کرد و 15نفر از دبیران کل احزاب پنج نفر اصولگرا و پنج نفر اصلاح طلب به علاوه پنج نفر از دبیران احزاب اعتدال گرا نیز در این همایش حضور خواهند داشت. این همایش در سالن همایش های وزارت کشور برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: همایش | انتخابات | رییس ستاد انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | رئیس منزل احزاب | همایش فصلی منزل احزاب |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog