تشویق آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی

تشویق: آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی تشکیل شورای راهبردی جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان

گت بلاگز خوزستان تشکیل شورای راهبردی جوانان در جمعیت هلال احمر خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از تشکیل شورای راهبردی جوانان در جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

تشکیل شورای راهبردی جوانان در جمعیت هلال احمر خوزستان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ علی خدادادی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اجرای طرح خادم (خانواده آماده در مخاطرات) در حوزه آموزش های امدادی گفت: شورای راهبردی جوانان در جمعیت هلال احمر خوزستان تشکیل می شود.

عبارات مهم : آموزش
وی اظهار داشت: با توجه به تهدیدات و آسیب هایی که وجود دارد، باید به فکر افق های بلند مدت باشیم و نگاه ما به جوانان جامعه پیشگیرانه باشد.

خدادادی با اشاره به معضلاتی از جمله طلاق، اعتیاد و اینترنت به عنوان سه آسیب پیش روی جامعه و جوانان، تصریح کرد: نگاه هلال احمر به جوانان پیشگیرانه است و باید مثل اجرای طرح خادم در حوزه آموزش های امدادی، در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیز برنامه تخصصی مدونی شکل بگیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان اذعان داشت: در بحث جوانان باید به تأثیر دین در حوزه های اجتماعی بپردازیم و آن را پررنگ تر کنیم. اگر به آموزه های دینی توجه کنیم بسیاری از پرسشها حل می شود آیا که بی تفاوتی نسبت به بسیاری از پرسشها ناشی از خلاء در هویت دینی است.

وی با بیان اینکه فعالیت های پیشگیرانه باید اجتماع محور شود، یعنی خود جوانان امور را بدست بگیرند، خاطرنشان کرد: دشمن نقشه های شومی جهت از بین بردن هویت دینی جوانان در سر دارد که باید آن ها را شناسایی و خنثی کرد.

علی خدادادی با اشاره به ضرورت تشکیل شورای راهبردی جوانان در جمعیت هلال احمر استان، بیان داشت: تشکیل شورای راهبردی یک مطلب اساسی است تا بتوانیم از تجربیات و خرد جمعی بهره مند شویم؛ باید در زمینه سلامت اخلاقی و اجتماعی جوانان کوشا باشیم.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: آموزش | جمعیت | جوانان | خوزستان | آسیب های اجتماعی | تشکیل شورای راهبردی | جوانان جمعیت هلال احمر | استان خوزستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog