تشویق آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی

تشویق: آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی تشکیل شورای راهبردی جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان

گت بلاگز اردبیل احضار شهردار و مدیر شورای شهر اردبیل به دادسرا

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: جهت پیگیری به شکایات مردمی در مورد اوضاع نامناسب آسفالت شهری شهردار و مدیر شورای شهر اردبیل به دادسرا احضار شد

احضار شهردار و مدیر شورای شهر اردبیل به دادسرا

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، ناصر عتباتی افزود: با شروع فصل سرما در سال گذشته آسفالت معابر، کوچه ها و خیابان های شهری کارایی خود را از دست داده و نارضایتی های عمومی را به دنبال داشته که به دنبال این امر دادستانی به عنوان مدعی العموم با تشکیل پرونده قضایی به این عنوان پیگیری مورد نیاز را انجام می دهد.

وی گفت: با توجه به اوضاع نامناسب آسفالت خیابان ها و معابر شهری در اردبیل شهردار اردبیل،شهرداران مناطق چهارگانه، مدیر شورای شهر، مدیر شرکت عمران شهرداری اردبیل ورئیس آزمایشگاه مکانیک خاک به دادسرا احضار شدند تا توضیحات مورد نیاز را در این زمینه ارائه دهند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از تشکیل دو جلسه در دادسرای اردبیل در این زمینه خبر داد و افزود: تاکنون جهت بررسی اوضاع آسفالت معابر، خیابان ها و کوچه های شهر اردبیل دو جلسه در دادسرا تشکیل شده است و کارها خوبی جهت پیگیری در این زمینه انجام شده است است.

احضار شهردار و مدیر شورای شهر اردبیل به دادسرا

عتباتی با اشاره به بررسی دقیق زیرساخت های اساسی، ترکیب مصالح، ارتقای استانداردهای مصالح و قیر و آسفالت تصریح کرد: پرونده مربوطه در زمینه اوضاع نامناسب آسفالت شهری در اردبیل در جریان بوده و بررسی ها و پیگیری های مورد نیاز در این زمینه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به شکایات مکرر مردمی به دادستانی در مورد اوضاع ناماسبت خیابان ها و معابر شهری بیان کرد:در این زمینه تذکرات مورد نیاز به دست اندرکاران و مسئولان امر داده شده است و با کوچک ترین قصور و کوتاهییا عدم نظارت برخوردهای مورد نیاز و قانونی انجام خواهد شد تا بتوانیم رضایت عمومی را جلب کرده و از شکایات و گله مندی های عمومی جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/ع

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: جهت پیگیری به شکایات مردمی در مورد اوضاع نامناسب آسفالت شهری شهردار و مدیر شورای شهر اردبیل به دادسرا احضار شد

واژه های کلیدی: اردبیل | آسفالت | اردبیل | خیابان | اردبیل | احضار شهردار | رئیس شورای شهر | شکایات مردمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog