تشویق آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی

تشویق: آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی تشکیل شورای راهبردی جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بعضی وزارتخانه‌ها در خواب خرگوشی هستند / عضو کمیسیون اجتماعی مجلس

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: اگر مسئولان به فساد، رشوه‌خواری، تبعیض و ترجیح منافع شخصی ادامه دهند حتی اگر این کارها از سوی یک کارمند جزء هم انجام شود

بعضی وزارتخانه‌ها در خواب خرگوشی هستند / عضو کمیسیون اجتماعی مجلس

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: بعضی وزارتخانه ها در خواب خرگوشی هستند

عبارات مهم : مسئولان

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: اگر مسئولان به فساد، رشوه خواری، تبعیض و ترجیح منافع شخصی ادامه دهند حتی اگر این کارها از سوی یک کارمند جزء هم انجام شود می تواند در بزرگ کردن شکاف میان مردم و مسئولان نقش داشته باشد.

سهیلا جلودارزاده نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران و عضو فراکسیون امید درگفت و گو با اعتمادآنلاین به راهکار حل پرسشها مردمی که در تجمعات حاضر شدند اشاره کرد و گفت: مهمترین اقدامی که مسئولان ما باید انجام دهند انجام وظایف قانونیشان است متاسفانه وزارتخانه های ما بعضا در خواب خرگوشی هستند و خروجی مهمی جهت مردم ندارند.

بعضی وزارتخانه‌ها در خواب خرگوشی هستند / عضو کمیسیون اجتماعی مجلس

وی تاکید کرد: با دخل و تصرفی که در بودجه ها و در تخصیص آنها انجام می شود بودجه هایی که موجب ایجاد کار، شغل و اوج رفتن رفاه عمومی مردم است با بودجه های جاری جابجا می شود و صرف خدم و حشم دولت می شود و بخش عظیمی از بودجه حتی جهت نمایندگان مجلس در هاله ای از ابهام قرار دارد. این شرایطی که بوجود می آید باعث می شود مردم در فقر قرار گیرند.

این نماینده مجلس با اشاره به تجمعات، خاطرنشان کرد: تنش های این چنینی باعث اوج رفتن قیمت دلار می شود که شوک های سنگینی است به اقتصاد وارد می کند و درد و مشکل در طبقه ضعیف جامعه مشاهده می شود.

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: اگر مسئولان به فساد، رشوه‌خواری، تبعیض و ترجیح منافع شخصی ادامه دهند حتی اگر این کارها از سوی یک کارمند جزء هم انجام شود

جلودارزاده با انتقاد از عدم صداقت بعضی از مسئولان، گفت: داشتن زبان صداقت از سوی همه ارکان حکومت با مردم باعث می شود که این بی اعتمادی ها جای خود را به اعتماد بدهد. مسئله دیگری که وجود دارد تبعیض هست. جهت مردم قابل تحمل نیست که یک خانواده کارگری با ماهی 800 هزار تومان هزینه های مسکن، غذا و پوشاک را پرداخت کند و یک خانواده دیگر با ماهی 8 میلیون تومان! این تبعیض بسیار نابجایی است که روح مردم را آزار می دهد. مشکل ها را باید محرومین و زحمتکشان تحمل کنند و راحتی ها و فخر فروشی ها جهت طبقات مرفه بی درد است.

وی با اشاره به تاثیرگذاری اعتراضات مردم، خاطرنشان کرد: تاثیر این اعتراضات به اندازه یک زلزله 5.2 ریشتری بود یعنی ممکن است که سریع فراموش شود. ولی همه ما باید این عنوان را بدانیم که این اعتراضات یک هشدار بود و اگر ما مجددا به مسیر قبلی خودمان ادامه دهیم و حرکت کنیم متعاقب این زلزله 5.2 ریشتر که آسیبی نرساند حرکت های اجتماعی حتی اگر کور هم باشد ضرر های زیادی خواهد داشت.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، یادآور شد: اگر مسئولان به فساد، رشوه خواری، تبعیض و ترجیح منافع شخصی ادامه دهند حتی اگر این کارها از سوی یک کارمند جزء هم انجام شود می تواند در بزرگ کردن شکاف میان مردم و مسئولان نقش داشته باشد.

بعضی وزارتخانه‌ها در خواب خرگوشی هستند / عضو کمیسیون اجتماعی مجلس

واژه های کلیدی: مسئولان | کمیسیون | اعتراضات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog