تشویق آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی

تشویق: آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی تشکیل شورای راهبردی جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان

گت بلاگز اخبار بین الملل نظام مهاجرتی آمریکا امنیت ملی را ترساندن می‌کند / ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا که دولتش در تلاش جهت جلب حمایت دادگاه عالی از لغو یک طرح حمایت از مهاجران جوان غیرقانونی در این کشور هست، اظهار کرد که نظام مهاج

نظام مهاجرتی آمریکا امنیت ملی را ترساندن می‌کند / ترامپ

ترامپ: نظام مهاجرتی آمریکا امنیت ملی را ترساندن می کند

عبارات مهم : امنیت

دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا که دولتش در تلاش جهت جلب حمایت دادگاه عالی از لغو یک طرح حمایت از مهاجران جوان غیرقانونی در این کشور هست، اظهار کرد که نظام مهاجرت فعلی آمریکا منجر به تضعیف امنیت ملی می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، اخیرا یک گزارش تازه مربوط به وزارتخانه های دادگستری و امنیت داخلی آمریکا بیان کرد که حدود سه چهارم از مجموع ۵۴۹ حکم محکومیت تروریست های بین المللی در دادگاه های آمریکا از وقت حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ تاکنون مشمول بر افراد اصالتا خارجی بودند و در این میان ۱۴۸ نفر جزو کسانی بودند که بعد از ورود به آمریکا به آنها شهروندی اعطا شده است بود.

نظام مهاجرتی آمریکا امنیت ملی را ترساندن می‌کند / ترامپ

این گزارش همچنین گفت که تاکنون جلوی صدها مورد تلاش تروریست های بالقوه جهت ورود به آمریکا به طرق قانونی و غیرقانونی گرفته شده است است.

دونالد ترامپ در توئیتی در ضمن قرار دادن لینک این گزارش از تلاش های کاخ سفید جهت آخر دادن به برنامه های حمایت از مهاجرت از جمله لاتاری گرین کارت و مهاجرت بر پایه خانواده دفاع کرد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا که دولتش در تلاش جهت جلب حمایت دادگاه عالی از لغو یک طرح حمایت از مهاجران جوان غیرقانونی در این کشور هست، اظهار کرد که نظام مهاج

او گفت: ما به کنگره آمریکا یک فهرست از منابع و اصلاحات را تقدیم کردیم. ما باید آمریکا را امن نگه داریم که مشمول بر کنار گذاشتن یک نظام تصادفی و زنجیره ای لاتاری و اعطای مهاجرت و جانشینی آن با یک نظام مبتنی بر شایستگی است.

جف سشنز، دادستان کل آمریکا این گزارش را پنج روز بعد از آن رونمایی کرد که ترامپ یک توافق از سوی دو حزب مهم را که نشانه از آن اصلاح بعضی برنامه های مهاجرتی، تامین محدود بودجه ساخت دیوار در مرز مکزیک و تضمین حمایت از اوضاع مهاجران جوان غیرقانونی در این کشور بوده رد کرد.

واژه های کلیدی: امنیت | مهاجرت | آمریکا | مهاجرت | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog