تشویق آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی

تشویق: آموزش جمعیت جوانان خوزستان آسیب های اجتماعی تشکیل شورای راهبردی جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان

گت بلاگز اخبار اجتماعی ۶ محور همچنان مسدود است ، ترافیک پرحجم در ۱۱ محور مواصلاتی

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور اوضاع هوا و ترافیکی جاده‌های کشور در آخرین روز تعطیلات نوروزی تشریح کرد و گفت: ترافیک در طول مسیر شمال به جنوب محور

۶ محور همچنان مسدود است ، ترافیک پرحجم در ۱۱ محور مواصلاتی

ترافیک پرحجم در ۱۱ محور مواصلاتی/۶ محور همچنان مسدود است

عبارات مهم : آخرین

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور اوضاع هوا و ترافیکی بزرگراه های کشور در آخرین روز تعطیلات نوروزی تشریح کرد و گفت: ترافیک در طول مسیر شمال به جنوب محورهای کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه، در مسیر شمال به جنوب محور رشت – قزوین محدوده های رودبار، منجیل و لوشان در استان گیلان پرحجم است.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به اوضاع هوا و ترافیکی راه های مواصلاتی کشور در آخرین روز از تعطیلات نوروزی اظهارکرد: برابر آخرین گزارش های دریافتی تا این لحظه شاهد بارش پراکنده باران در محور بابلسر- بابل – بهشهر در استان مازندران هستیم و در محور رشت – انزلی در استان گیلان نیز مه گرفتگی گزارش شده است است.

۶ محور همچنان مسدود است ، ترافیک پرحجم در ۱۱ محور مواصلاتی

وی راجع به اوضاع ترافیکی نیز گفت: ترافیک در طول مسیر شمال به جنوب محورهای کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه، در مسیر شمال به جنوب محور رشت – قزوین محدوده های رودبار، منجیل و لوشان در استان گیلان، طول هر دو مسیر رفت – برگشت آزادراه های پایتخت کشور عزیزمان ایران – کرج و کرج – قزوین، آزادراه ملک آباد – مشهد و محورهای قوچان – مشهد و تربت حیدریه – مشهد در استان خراسان رضوی و محورهای سلفچگان به قم و آزادراه پایتخت کشور عزیزمان ایران – قم در استان قم پرحجم هست. سایر محورهای مواصلاتی کشور از هوا آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور اوضاع هوا و ترافیکی جاده‌های کشور در آخرین روز تعطیلات نوروزی تشریح کرد و گفت: ترافیک در طول مسیر شمال به جنوب محور

رحمانی در آخر اظهارکرد: محور اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور دیزین – شمشک در استان های پایتخت کشور عزیزمان ایران و البرز و محور فرعی گنجنامه – تویسرکان در استان همدان مسدود هستند. همچنین محور دره شهر – پل دختر محدوده واریانات چشمه شیرین واقع در استان ایلام به علت ریزش کوه مسدود شده است و مسیر جایگزین آن بزرگراه قدیم چشمه شیرین هست. محور شوش – فتح المبین در استان خوزستان نیز به علت طغیان رودخانه و تخریب پل و کمربندی آذرشهر به پل غله زار در آذربایجان شرقی هم به علت سیلابی شدن رودخانه و شکستن پایه های پل مسدود شده است است و مسیر جایگزین آن از داخل شهر آذر شهر است.

واژه های کلیدی: آخرین | ترافیک | ترافیک | استان قم | استان گیلان | ترافیک پرحجم | استان مازندران | محورهای مواصلاتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog